Wentyl do felg motorowerowy HD VULC BL25MS11,3-B | czarny
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: BL25MS11,3-B
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
w siedzibie firmy
Opis
Zawór metalowy (aluminium) do kół bezdętkowych i pojazdów motorowerowych marki HD VULC.
Wentyl do felg - cechy produktu:
- średnica osadzenia: 11,3 mm
- kąt zgięcia: 105°
- długość: 30 mm
- kolor: czarny
- kod produktu: BL25MS11,3-B
- Długość A: 25 mm
- Długość B: 22 mm