Wentyl do felg motorowerowy HD VULC BL25MS11 | niebieski
Wystaw opinię o produkcie
Kod produktu: BL25MS11,3BL
Zapytaj o produkt
Koszty dostawy wybranego produktu
Odbiór osobisty Darmowa
w siedzibie firmy
Opis
Zawór aluminiowy do motocykli HD VULC.
Cechy produktu:
- Index: BL25MS,3
- Średnica otworu: 11,3 mm
- Kąt zagięcia zaworu: 97 stopni
- Długość A: 25 mm
- Długość B: 22 mm